Najwyższa frekwencja w histori zespołu!

• autor: theredsbydgoszcz, 2014-09-30 19:08

The Reds - E-tłumaczenia 16:5

Skład: A. Sosik - C. Szczerbiński, K. Mieczykowski, A. Zdrojewski, W. Kowalski, Ł. Forbot, P. Piórkowski - K. Bereznowski, A. Gacka - D. Walaszek, M. Leśniewski, M. Holka.

Kartki: W. Kowalski - żk.

Gole dla The Reds: M. Leśniewski 5, K. Bereznowski 4, D. Walaszek 3, M. Holka 3, Ł. Forbot 1.

Asysty dla The Reds: K. Bereznowski 3, M. Leśniewski 3, K. Mieczykowski 1, A. Zdrojewski 1, D. Walaszek 1, A. Gacka 1.

Opis: Po meczu poprzedniej kolejki gdy zespół The Reds nie miał zmian, tym razem frekwencyjny rekord biorąc po uwagę 21 lat istnienia zespołu, czerwoni dysponowali bowiem tym razem aż 12 zawodnikami! Kto nie wierzy, zdjęcie w załączniku:) Ekipa E-tłumaczenia nie miała zmian co z pewnością ustawiło losy spotkania na ich niekorzyść. Zaczęło się od szybkiego prowadzenia 2:0. W tym momencie czerwoni mając psychologiczną przewagę po stronie wyniku i "długiej ławki rezerwowych" nieco odpuścili, przez moment jakby mało angażując się w grę. Skończyło się to prowadzeniem rywali 2:3. Całe szczęście ambitnie grający pomarańczowi nie byli w stanie przeszkodzić The Reds w systematycznym powiększaniu różnicy bramkowej. Ostatecznie skończyło się na wyniku 16:5. Trzeba oddać rywalom, że mogli zdobyć więcej goli ale bardzo pewnie bronił A. Sosik, kilkakrotnie ratując czerwonych z opresji. Oby za tydzień frekwencji była podobna do tej obecnej, bo przed nami prestiżowy mecz z Wisłą Kraków.