Reporterska ściąga

• autor: theredsbydgoszcz, 2015-04-14 19:22

O nas na stronie naszego najbliższego rywala - BDG Team

W następnej kolejce przyjdzie się nam zmierzyć z beniaminkiem - BDG Team. Oto fragment tekstu z ich strony przed rozpoczęciem zmagań w 1 lidze BLPN, cyt. /.../ "W sezonie "trawiastym" 2015 BDG Team będzie jednym z trzech beniaminków w I lidze BLPN. Stawia to nasz zespół przed nieco innymi zadaniami niż zeszłoroczna gra w 2.lidze na Kapach. I liga to zupełnie inne zespoły! I nie chodzi nawet, że lepsze, bo to oczywiste, ale w innym typie. Popatrzmy na skład ligi: Wisła, Jezpol, The Reds - silne fizycznie, doświadczone ekipy z ładną historią w ekstraklasie BLPN" /.../

A oto co napisano na stronie BDG Team w ramach zapowiedzi przed naszym meczem, cyt.

"Tym razem gramy w Poniedziałek! Naszym czwartym rywalem kolejna po Wiśle i Jezpolu doświadczona wieloma sezonami na najwyższym poziomie ekipa. Redsi grają twardo i mają dobrą organizację taktyczną, ale jeśli zadbamy o odpowiednią frekwencję i będziemy odpowiednio dużo biegać rywal jest w naszym zasięgu. Trzecia wygrana fajnie by nas ustawiła, ale po punkty trzeba sięgnąć na boisku w Poniedziałek!"

Po tych miłych słowach wypada bez cienia kurtuazji, całkowicie obiektywnie stwierdzić, że zespół BDG Team ma duży potencjał i z pewnością będzie się liczył w walce o wygranie tej ligi o czym świadczą ich dotychczasowe wyniki. Swoją drogą szkoda, że nie doszedł do skutku wydawałoby się pewny transfer do ekipy naszych rywali M. Leśniewskiego co dodatkowo by wpłynęło na uatrakcyjnienie tego niezwykle ciekawie zapowiadającego się meczu.