Znowu wyraźna przegrana

• autor: theredsbydgoszcz, 2015-05-10 19:35

The Reds - AC Jezpol 1:6 (1:4)

Skład: K. Kurczewski - P. Piórkowski, C. Szczerbiński, W. Ginter, A. Zdrojewski - M. Gackowski, J. Barszczewski - M. Drajer, M. Holka.

Kartki: brak.

Gol dla The Reds: M. Drajer 1 (asysta K. Kurczewski)

Opis: Znowu wyraźna i bezdyskusyjna porażka. Jako lekkie usprawiedliwienie należy dodać, że bramkarz rywali zagrał fenomenalnie, udanie interweniując kilka razy, nawet w dość trudnych sytuacjach. Gdyby jednak nawet wpuścił kilka goli to i tak AC Jezpol zasłużyło na zwycięstwo. Na wyróżnienie w The Reds zasłużył bramkarz K. Kurczewski, dzięki któremu nie doszło do dwucyfrowej kompromitującej porażki. Przy okazji zaliczył asystę przy golu M. Drajera. Ponadto na wyróżnienie zasłużył A. Zdrojewski, który przy regularnych i częstych zmianach w momencie jak akurat był na boisku, to czerwoni stracili wówczas tylko 1 bramkę. W kolejnej serii spotkań ciekawy mecz z Wisłą Kraków, która z początkiem sezonu również zawodzi.