Skandaliczna porażka!!!!!

• autor: theredsbydgoszcz, 2016-04-15 19:20

BAS - THE REDS 17:4 (10:1)

Skład: A. Sosik - P. Piórkowski, C. Szczerbiński, K. Kurczewski, A. Zdrojewski - K. Bereznowski, M. Leśniewski, M. Holka.

Kartki: A. Sosik - żk.

Gole dla The Reds: K. Bereznowski 3, M. Leśniewski 1.

Asysty dla The Reds: M. Leśniewski 2, A. Dylas 1, K. Bereznowski 1.

Opis: The Reds w 1 lidze halowej wygrało z BAS 6:4, ponadto przed tą kolejką rywal ten był za czerwonymi w tabeli. Wszystko więc zapowiadało, że The Reds pomimo gry w nie do końca optymalnym składzie, powinno powalczyć znowu o pełną pulę. Boisko zweryfikowało jednak brutalnie szanse ekipy czerwonych na choćby punkt. Okazało się, że stary wiekowo zespół The Reds na większym boisku niż hala nie ma najmniejszych szans na równorzędną walkę z przeciwnikiem. Ekipa BAS pokazała szybkość, siłę, wytrzymałość i przebojowość, czyli wszystkie walory zarezerwowane dla ... młodych wiekowo zawodników. Ponadto kolejny raz czerwoni nie bronili całym zespołem oraz kryli na tzw. radar, co tym bardziej ułatwiało zadanie zwycięskiej drużynie. Niestety nikt w ekipie czerwonych nie zasłużył na słowa pochwały, wszyscy zagrali mocno poniżej swoim możliwości, stąd porażka w kompromitujących rozmiarach.