Sporo zmian kadrowych

• autor: theredsbydgoszcz, 2016-08-24 21:59

The Reds z nowym rozdaniem

Z dużym smutkiem informuję, że nasza grająca ze sobą od wielu lat ekipa "kruszeje". Ze względu na długotrwałe kontuzje części zawodników oraz brak czasu na grę przez kolidującą pracę i naukę innych graczy, zespół The Reds został zmuszony do dokonania kilku zmian kadrowych. Dochodziło bowiem do sytuacji, że zespół kilkukrotnie miał kłopot z wystawieniem składu a to miało wymierny wpływ na utratę kilku punktów meczowych... W ekstremalnym przypadku (ostatni mecz przed wakacjami) po wykonaniu przez managera około 50 nieskutecznych połączeń z naszymi oraz obcymi piłkarzami, czerwoni aby uchronić się przed walkowerem byli zmuszeni do zakontraktowania dwóch graczy poza okienkiem transferowym, co wiązało się z regulaminowymi kosztami. Stąd aby uniknąć już tego typu sytuacji czas na poważniejsze zmiany kadrowe. Witamy w naszej drużynie nowych zawodników takich jak: Paweł Szymanowski, Maciej Witowski, Tymon Ruciński, Karol Woźny i Oskar Woźniak. Życzymy samej przyjemności z gry w czerwonej koszulce i przy okazji sukcesów sportowych!