3 zwycięstwo z rzędu

• autor: theredsbydgoszcz, 2016-08-24 22:37

The Reds - BAS 17:12 (10:5)

Skład: K. Kurczewski - P. Piórkowski, Ł. Forbot, A. Zdrojewski - G. Muzykiewicz, T. Ruciński - M. Leśniewski.

Kartki: A. Zdrojewski - żk.

Gole dla The Reds: M. Leśniewski 8, T. Ruciński 5, G. Muzykiewicz 4.

Asysty dla The Reds: G. Muzykiewicz 6, M. Leśniewski 6, T. Ruciński 2, Ł. Forbot 1, A. Zdrojewski 1.

Opis: Zaczęło się od zagrywki fair play czerwonych, którzy nie chcieli zaczynać meczu z przewagą jednego zawodnika i poczekali na przyjazd gracza ekipy BAS. The Reds pomimo nie do końca optymalnego składu szybko objęło prowadzenie, które systematycznie wzrastało. Największa w tym zasługa M. Leśniewskiego i G. Muzykiewicza, którzy z taką formą zapewne by się znaleźli w "szóstce ligi"  gdyby taka klasyfikacja była prowadzona :) Do tego świetnie wkomponował się do zespołu debiutant T. Ruciński a jak wiadomo z debiutantami bywa to różnie. Pozostali gracze zagrali na odpowiednim poziomie i pewna wygrana stała się faktem. Po prowadzeniu różnicą 7 bramek w pewnym momencie BAS "doskoczyło" na 3 gole i zrobiło się odrobinę nerwowo ale dosyć szybko wszystko powróciło do normy co poskutkowało 3 ligowym zwycięstwem z rzędu.