Frajerstwo górą!

• autor: theredsbydgoszcz, 2016-10-25 17:57

Szukamy Sponsora - The Reds 3:0 (walkower)

Wystarczyło przyjść na mecz, zagrać i nawet przy porażce z ekipą Szukamy Sponsora zajęlibyśmy przyzwoite 7 miejsce w lidze, ponieważ przy równiej ilości punktów z Kaba-Net, mieliśmy lepszy od nich bilans bezpośredni. Zgodnie z zapowiedziami miało nas być 9-ciu... Tym bardziej może szokować fakt, że na meczu gotowi do gry w czerwonych koszulkach stali tylko: P. Szymanowski, G. Muzykiewicz, P. Piórkowski i A. Zdrojewski. To tak jak dostać mokrą szmatą w pysk!!!!!!!! "Nowy zaciąg" nie płacił wpisowego i grał za darmo, każdy co kolejkę otrzymywał smsa powiadamiającego o terminie meczu. Czego chcieć więcej?! Wiadomo zdarzają się różne sytuacje losowe i nie zawsze można zagrać ale wystarczy w takich przypadkach powiadomić o swojej nieobecności a tym samym dać szansę "skołowania" kogoś innego w swoje miejsce. Tak przynajmniej postąpiłby myślący człowiek, nie mający ludzi w dupie...