Skład: A. Sosik – A. Dylas, G. Muzykiewicz, O. Woźniak, A. Zdrojewski – M. Leśniewski, M. Holka, M. Napierała.

Kartki dla The Reds: brak.

Gole dla The Reds: M. Napierała 8, M. Leśniewski 1.

Asysty dla The Reds: M. Leśniewski 2, G. Muzykiewicz 2, A. Zdrojewski 2, M. Holka 1.

Opis: Wbrew pozorom wynik nie do końca odzwierciedla to co działo się na parkiecie. Po pierwszej bardzo wyrównanej połowie zespół The Reds prowadził z ekipą Pro-Mill 2:0 po golach M. Leśniewskiego i M. Napierały. Czerwonych kilkakrotnie ratował z opresji bardzo dobrze grający w tym meczu bramkarz A. Sosik. Po zmianie stron zieloni od razu przejęli inicjatywę w grze. Gdy zdobyli gola kontaktowego na 1:2, w sytuacji z perspektywy The Reds, która nie powinna się wydarzyć, jeszcze śmielej zaatakowali drużynę czerwonych. Jak się później okazało, to był błąd. The Reds grając z kontry w łatwy sposób „zdobywało przestrzeń” i punktowało rywala niczym doświadczony bokser, zadający kolejne ciosy. Po kilku straconych golach Pro-Mill przestał walczyć z należytą determinacją, godząc się z porażką. W tej części meczu geniuszem piłkarskim popisał się M. Napierała, któremu „wchodziło” praktycznie wszystko. Reszta zespołu dostrzegając, że Marcin „jest w gazie”, starała się obsługiwać go celnymi podaniami, co w rezultacie przyniosło znakomity rezultat, ponieważ w 2 połowie strzelił on aż 7 goli! Pro-Mill było w tym meczu jeszcze stać na bramkę przy stanie 8:1, gdy gra obronna czerwonych nieco się rozluźniła. Zasłużone zwycięstwo The Reds ale biorąc pod uwagę wyrównaną 1 połowę i początek drugiej, w nieco za wysokich rozmiarach.