Skład: A. Sosik, V. Luhanskyi - P. Szymanowski, A. Zdrojewski, A. Dylas, P. Piórkowski - M. Leśniewski, P. Gorobets, P. Karwecki.

Kartki: brak.

Gole dla The Reds: M. Leśniewski 4, P. Gorobets 4.

Asysty dla The Reds: M. Leśniewski 2, P. Gorobets 2, V. Luhanskyi 1, P. Karwecki 1.

Opis: Po fatalnych poprzednich dwóch meczach trudno było ocenić jak dzisiaj The Reds poradzi sobie w meczu z ekipą Nienormalni. Swoją drogą zachowywali się całkiem normalnie :) Jak się jednak okazało pomimo wielu osłabień personalnych czerwoni grali bardzo dobrze. Szczególnie duży nacisk zespół położył na obronną grę zespołową i to dało skutek. Miło było patrzeć na zaangażowanie wszystkich zawodników i powroty napastników do strefy obronnej. Pierwsza odsłona była wyrównana z lekką przewagą zespołu The Reds ale rywale również mieli kilka groźnych sytuacji. Świetnie jednak bronił A. Sosik, który zachował czyste konto w pierwszej połowie, która była zarazem jego ostatnią w naszych barwach, ponieważ opuszcza Bydgoszcz. Dzięki Adi za wszystkie lata gry z nami! W 1 połowie padł tylko jeden gol. A. Zdrojewski zanotował udany przechwyt w środkowej strefie boiska, zagrał momentalnie na lewe skrzydło do M. Leśniewskiego a ten dośrodkował po parkiecie gałą w środkową strefę gdzie nadbiegał P. Gorobets, który przystawił tylko nogę. Po zmianie stron bramki dla The Reds zaczęły wpadać dość szybko. Udanie współpracował ze sobą duet napastników: Leśny i Pavel, do tego P. Szymanowski wprowadzał duży spokój w grze obronnej. Pod koniec meczu przy stanie 6:0 wkradło się lekkie rozprężenie w obozie czerwonych dzięki czemu rywale zdobyli 2 gole z rzędu ale riposta ekipy P. Piórkowskiego była szybka i mecz zakończył się wynikiem 8:2. Umiejętnie wkomponował się w zespół P. Gorobets, który jest trzecim obcokrajowcem w naszych barwach.