The Reds - strona nieoficjalna

15. Kaba-Net.pl Kaba-Net.pl 6 minus

Minimalna porażka z Computexem

• autor: theredsbydgoszcz, 2017-09-23 13:55

The Reds – Computex 5:7 (2:5)

Skład: K. Sadowski - K. Mieczykowski, W. Kowalski, A. Zdrojewski, C. Szczerbiński, A. Zbiranek, R. Zbiranek – M. Holka.

Kartki: brak.

Gole dla The Reds: A. Zbiranek 2, M. Holka, R. Zbiranek, W. Kowalski

Asysty dla The Reds: M. Holka 2, R. Zbiranek 2, A. Zbiranek 1.

Opis: Bardzo zacięty mecz z faworyzowanym Computexem. Większość pierwszej połowy to wynik oscylujący wokół remisu, jednak końcówka tej odsłony to wyraźne powiększenie przewagi bramkowej przez lidera tabeli, który w bardzo krótkim czasie zdobywał gole. W przerwie w ekipie The Reds mocna mobilizacja i przypomnienie faktu, że z drużyną Chaos udało się odrobić duże straty bramkowe więc czemu teraz ma się to nam nie udać?! Druga połowa faktycznie toczyła się pod dyktando czerwonych a Computex cofnął się do defensywy ale nie odważę się na stwierdzenie czy to była ich świadoma taktyka czy dali się piłkarsko zdominować. Fakt faktem The Reds mozolnie odrabiało straty i przez finiszem meczu wynik brzmiał 5:5. Niestety w końcówce spotkania Computex znomu wykazał się boiskowym cwaniactwem i wyszedł na 1 bramkowe prowadzenie. Czerwoni wycofali bramkarza ale ugrali tylko źle rozegrany rzut wolny pod bramką M. Rybackiego. W ostatnie akcji meczu prowadzący zespół „dobił” 5 drużynę w tabeli po solowej akcji J. Hołdy. Niestety porażka The Reds ale stylu gry nie ma się co wstydzić. Szkoda, że nie mógł zagrać nikt z nieobecnych „strzelb” czerwonych w osobach: M. Wojanrskiego, S. Podkrólewicza i P. Górala, bo wówczas wynik może byłby inny.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

THE REDS 8:2 Nienormalni
2017-01-22, 00:00:00